Zasady fit mamy – rozstrzygnięcie konkursu

Zbilansowane, regularne i zdrowe posiłki – taki przepis ma Pani Anna, która wygrała wstęp na warsztaty „Dieta fit mamy”. Tam pozna kolejne sekrety dobrej i szybkiej kuchni.

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, w którym pytaliśmy Was, o jakich trzech zasadach zdrowego żywienia powinna pamiętać każda fit mama! Gratulujemy zwycięstwa Pani Annie, która za poniższą odpowiedź wygrywa uczestnictwo w najbliższych warsztatach „Dieta fit mamy” w studiu kulinarnym @cookup (www.cookup.pl), 6 kwietnia w klimatycznym studio na warszawskim Mokotowie.
Warsztaty poprowadzą: Sebastian Olma – Chef kuchni w Restauracji Sketch w Teatrze Wielkim i zwycięzca II edycji programu Top Chef oraz Anna Jelonek – dyplomowany dietetyk współpracujący z telewizją TVN, a także Radiem Kolor.


Pytanie konkursowe: O jakich trzech zasadach zdrowego odżywiania powinna pamiętać każda fit mama?

Odpowiedź Pani Anny:
1. Aby posiłki były zróżnicowane i zbilansowane. Jedz dużo warzyw ale nie zapominaj też o kaszach, nabiale, mięsie i jajkach.
2. Aby posiłki były regularne – 5 posiłków dziennie w umiarkowanych wielkościach.
3. Aby korzystać z naturalnych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników oraz jak najmniej przetworzonych. Pij dużo wody!!!!


Nie tylko Panią Annę, ale wszystkie Czytelniczki zapraszamy do poznania warsztatów studia kulinarnego CookUp. W programie zajęć „Dieta fit mamy” można poznać gotowanie z BabyCook @beabapolska (www.beaba.pl), w którym posiłki przygotowuje się w kwadrans. Skoro pożywne danie można przygotować w kilkanaście minut, łatwiej będzie wyeliminować z diety niezdrowe przekąski, które kuszą na każdym kroku.

A może skusicie się na inne warsztaty? Posiłki z ryb, wołowiny, domowe chleby, street food czy nawet jadalne prezenty – to wszystko i znacznie więcej oferuje CookUp.

cookup_warszaty_insta_kwietnia

12017-03-10 o 00.43.28 5